Lifestyle

Miejscowości na wakacje – baza noclegowa

Miejscowości na wakacje – baza noclegowa

W Polsce można spędzić udane wakacje w wielu urokliwych miejscach, jednak od wielu lat największą popularnością cieszą się kurorty nadmorskie oraz miejscowości górskie. Zarówno wybrzeże, jak i Sudety oraz Karpaty oferują niezliczoną liczbę atrakcyjnych miejsc, z bogatą bazą noclegową. W poniższym tekście zaprezentujemy trzy przykłady miejscowości, w których znajdziesz zarówno luksusowe hotele, jak i dobrze utrzymane pola namiotowe.

Zakopane – czy znajdziesz tu hotele dla singli?

W Zakopanem znajdziesz chyba każdą formę noclegu, a liczba ofert jest naprawdę ogromna. Czy jednak możesz liczyć na specjalny hotel dla singli? Badając rynek, nie dotarliśmy do takiej oferty ani w Zakopanem, ani w żadnej innej miejscowości w Polsce. Jeśli więc jesteś singlem i nie chcesz ryzykować, że swój dwutygodniowy urlop spędzisz wśród rodzin z małymi dziećmi, albo wśród par w podeszłym wieku, poszukaj zorganizowanych wakacji dla singli – taka oferta jest dostępna i cieszy się dużym powodzeniem.

Mimo braku hotelu dla singli trudno odmówić Zakopanemu różnorodności, jeśli chodzi o bazę noclegową. Możesz tu znaleźć apartament w ścisłym centrum, a także urokliwą góralską chatę u podnóża gór – i to przez cały rok!

Kołobrzeg – campingi, pensjonaty i hotele dla dorosłych

Bogata oferta noclegowa Kołobrzegu obejmuje zarówno pola namiotowe, campingi, ośrodki wczasowe, sanatoria, kwatery prywatne, apartamenty, jak i pensjonaty oraz hotele. Co więcej, w tej nadmorskiej miejscowości można znaleźć obiekty wyspecjalizowane w pewnych określonych kierunkach. Zwykle dotyczy to zabiegów prozdrowotnych, ale w tej kategorii znajdują się także hotele dla dorosłych. Warto podkreślić, że poszukując takiego miejsca, należy dokładnie sprawdzić ofertę – niektóre hotele poza dorosłymi przyjmują również dzieci od 12 roku życia, inne – wyłącznie osoby pełnoletnie.

Krynica Morska – apartament, dom wczasowy i hotel?

Krynica Morska to miejscowość zdecydowanie turystyczna, a jej baza noclegowa jest naprawdę imponująca. Przyjezdni mogą skorzystać z niedrogich pól namiotowych, campingów czy miejsc w kwaterach prywatnych, a także nieco bardziej kosztownych apartamentów i pensjonatów. Jest także sporo domów wczasowych i niejeden hotel – Krynica Morska oferuje również te formy wypoczynku. Oczywiście hotele to pełen komfort i duża niezależność, a często także naprawdę luksusowe warunki. W tej na wskroś turystycznej od dekad miejscowości jest ich naprawdę sporo – od nowoczesnych po usytuowane w historycznych budynkach, dlatego w Krynicy znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy współczesnego minimalizmu, jak i wnętrz z odrobiną nostalgii.

Udostępnij