Lifestyle

Idealny świąteczny prezent dla Niego

Idealny świąteczny prezent dla Niego

Choć niemal każdy lubi Boże Narodzenie, to jednak do związanych z nim tradycji podchodzimy w bardzo różny sposób. Dotyczy to również prezentów. W jednych rodzinach są one symboliczne, podczas gdy w innych stanowią dużą część świątecznego budżetu. I wcale nie musi to być związane z zasobnością portfela.

Jeśli właśnie zastanawiasz się, co kupić w tym roku Twojemu partnerowi na święta, zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz odpowiedni prezent!

Koszula, krawat i spinki – tylko jeśli partner używa ich na co dzień

Wbrew pozorom krawat, spinki czy koszula nie zawsze są odpowiednim prezentem dla mężczyzny. Jeśli dress code pracodawcy nie wymaga garnituru i koszuli, a Twój partner na co dzień preferuje raczej styl casualowy, nie warto kupować mu dodatków do garnituru. Chyba, że jesteś pewna, że rzeczywiście ich potrzebuje i wykorzysta niebawem. Jeśli np. w najbliższym czasie udacie się na uroczystość, która wymaga eleganckiego stroju, a „wyjściowe” koszule Twojego partnera są już nieco znoszone, możesz kupić mu nową. Podobnie ma się rzecz z krawatem czy spinkami. W przeciwnym razie będą to prezenty nietrafione, które jeśli nawet w przyszłości zostaną użyte, na pewno nie sprawią partnerowi radości.

koszula

Co innego, jeśli garnitur z krawatem i koszulą to codzienny uniform Twojego partnera. Wówczas każda nowa rzecz, która ożywi i odmieni standardowy zestaw, z pewnością zostanie przyjęta z radością.

Prezenty intymne – nie zapomnij wręczyć ich bez świadków

Dobrym pomysłem na prezent są erotyczne gadżety – zwłaszcza, jeśli masz pewność, że taki podarek zostanie dobrze przyjęty. Kiedy używacie „zabawek” i nie jest to dla Was niczym odmiennym i zaskakującym, z pewnością powiększenie kolekcji to świetna alternatywa dla typowych prezentów. Możesz również zaskoczyć partnera inną wersją gadżetu, który już posiada. Kiedy na przykład dotychczasowa uprząż klasyczna nieco Wam się znudziła, znajdź jej inną wersję – najlepiej w dobrym sklepie internetowym, gdzie możesz liczyć na naprawdę duży wybór. Kup nowy strap on uprząż online i wręcz ją Twojemu partnerowi w ramach świątecznego prezentu. Pamiętaj, żeby zrobić to bez świadków – taki podarek pod choinką, odpakowany w rodzinnym gronie może wywołać co najmniej konsternację.

Dobra książka dla tych, którzy lubią czytać

Jeśli Twój partner należy do osób, które cenią lekturę, dobra książka to zawsze trafiony prezent. Jeżeli twój budżet jest ograniczony, wybierz jedną pozycję. Kiedy możesz na podarek przeznaczyć większą kwotę, zastanów się nad serią wydawniczą albo kilkutomowym dziełem.

książka

Wybierając książkę, oczywiście najważniejszą kwestią jest odpowiednio dobrana tematyka, choć dobrze jest zwrócić również uwagę na wydanie. Zwłaszcza, jeśli Twój partner kupuje poszczególne pozycje danego autora warto konsekwentnie trzymać się jednego wydawcy.

Hobby – uzupełnij dotychczasową kolekcję

Jeśli Twój partner ma jakieś hobby, zawsze możesz kupić mu coś, co będzie stanowić uzupełnienie jego kolekcji czy kolejny przydatny element. Kiedy uwielbia wędkować – na pewno przyda mu się nowa wędka, krzesełko, czy profesjonalny zestaw haczyków. Jeśli jest miłośnikiem górskich wędrówek, sprawdzi się sportowa kurtka, bielizna termiczna, dobre buty, raki czy profesjonalne okulary przeciwsłoneczne. A może jego pasja to majsterkowanie? Wtedy zawsze mile widziane będą nowe narzędzia, pojemniki do segregowania śrub i wkrętów czy zestaw profesjonalnych wierteł.

Udostępnij