Lifestyle

Akcesoria do kluczy — na jakie warto postawić?

Akcesoria do kluczy — na jakie warto postawić?

Każdy z nas posiada przynajmniej kilka par kluczy — do domu, pracy, garażu, auta czy skrzynki na listy. Często kiedy są jednak najbardziej potrzebne, nie możemy ich znaleźć, ponieważ giną gdzieś w torebce, kieszeni, czy w mieszkaniu. Aby zawsze mieć je przy sobie, warto skorzystać z akcesoriów do kluczy. Jakich? Podpowiadamy. 

Brelok do kluczy

Brelok do kluczy jest najbardziej uniwersalnym akcesorium, które pozwala mieć je zawsze przy sobie. Można go schować do torby podróżnej, torebki, a także przymocować do któregoś elementu garderoby, bądź plecaka. Sprawdzi się on w przypadku niemal każdego kompletu.  

Zwłaszcza ten od domu warto zabezpieczyć dobrej jakości brelokiem, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko jego zgubienia i włamania do naszego mieszkania. Takie rozwiązania znajdziemy na https://jameshawk.pl/akcesoria-do-kluczy/. O zabezpieczenie swojego domu powinniśmy dbać szczególnie, ponieważ w razie utraty kluczy konieczne będzie dorobienie nowego kompletu, a nawet wymiana całych drzwi, co wiąże się z wysokim kosztem. 

Brelok świetnie sprawdzi się również w przypadku kluczy do auta. Po pierwsze ułatwi nam ich znalezienie w sytuacji, kiedy szybko będziemy potrzebowali skorzystać z pojazdu, a po drugie unikniemy możliwości ich zgubienia. Wymiana zamka w samochodzie to spory koszt i dużo formalności, dlatego warto dobrze pilnować kluczyków. 

Brelok świetnie sprawdzi się także, aby mieć zawsze pod ręką i w stałym miejscu klucze do pracy. Tutaj również w razie zgubienia narażamy swojego pracodawcę na potencjalne włamanie i straty, dlatego warto przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa i pilnować swojego kompletu. Wielu użytkowników stosuje brelok również w przypadku kluczy do skrzynki na listy, aby chronić swoją prywatną ale i firmową korespondencję, tak, aby żadna niepowołana osoba nie miała do niej dostępu. 

Organizer na klucze

Jeżeli nosimy przy sobie więcej niż jeden lub dwa klucze, warto wyposażyć się w specjalny organizer, który może pomieścić nawet 7 takich sztuk. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w przypadku, kiedy zawsze chcemy mieć przy sobie komplet od domu, skrzynki na listy i na przykład samochodu. Wówczas wszystkie klucze możemy mieć w jednym miejscu. 

Kupując taki produkt, warto jednak zwrócić szczególną uwagę na jego jakość — powinien być wykonany z najlepszych materiałów, najlepiej ze skóry, aby mieć pewność, że wszystkie nasze komplety są odpowiednio zabezpieczone. Słabej jakości artykuły mogą z biegiem czasu tracić swoje właściwości, a tym sam narażać nas na utratę kluczy.

Udostępnij